Principy ochrany soukromí na 123rf.cz

Náš web 123rf.cz přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout.

cz@123rf.com +420 800 60 60 60


Často kladené dotazy

Jak mám postupovat při nákupu?

Před zakoupením balíčku je vhodné si rozmyslet, jaké množství obrázků budete potřebovat a jakým způsobem je budete chtít použít. Potřebujete-li každý den stahovat větší počet obrázků, a přitom Vám postačí standardní licence, velikost do rozměru XXL a pouze formát JPEG, nabízíme Vám možnost předplatného.

V případě, že je Vaší prioritou nejvyšší obrazová kvalita, vysoké rozlišení nebo širší možnosti použití (rozšířená licence), pak je ideálním řešením nákup kreditů. Za kredity je možné koupit kromě fotografií i vektorové obrázky a videa. Platnost kreditů je jeden rok od nákupu.

Chci zaplatit kartou přes internet, ale systém mi ji odmítá přijmout. Proč?

Nejčastější příčinou bývá to, že karta nemá nastaveny denní limity pro platby na internetu. Požádejte svého bankéře o jejich nastavení, případně změny proveďte sami v rámci svého internetového bankovnictví.

Soubor jsem stáhl, ale zapomněl jsem, kam se mi uložil?

Pokud nechcete v počítači soubor složitě hledat, můžete si jej zdarma opětovně stáhnout. Před uložením pak vyberte místo na disku, kde soubor bez potíží najdete. Seznam stažených souborů naleznete v nastavení Vašeho účtu pod položkou Historie objednávek.

Mohu si nechat zpětně změnit údaje na faktuře?

Ano, je to možné, ale pouze jednou.

Jak mám postupovat při platbě převodem?

Při výběru způsobu platby zvolte možnost ,,Bank-in“ a stiskněte tlačítko „Pokračovat“. Zobrazí se Vám veškeré potřebné údaje k zaplacení. Příkaz k úhradě můžete provést prostřednictvím svého elektronického bankovnictví nebo na pobočce své banky. V okamžiku potvrzení platby nám prosím zašlete e-mail s informací o objednané službě na adresu cz@123rf.com.

Jsem přispěvatel (fotograf, dodavatel) a nevím, kterou adresu mám uvést na daňové přiznání?

Na daňové přiznání uveďte:

123RF Limited
(Hong Kong Company Registration No: 1071720)
Unit 1010 10/F Miramar Tower
132 Nathan Road
Tsim Sha Tsui Kowloon Hong Kong
Tel: +852 8226 0220
Fax: +852 3020 6655
Email: info@123rf.com