Principy ochrany soukromí na 123rf.cz

Náš web 123rf.cz přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout.

cz@123rf.com +420 800 60 60 60

Vyberte si program, který vám padne

Kredity

Stahování fotografií, vektorových ilustrací, audio souborů a krátkých videí s jakoukoliv licencí. Uvedené ceny jsou bez DPH.

27,25/Kredit
1 090 Kč
2 295 Kč
2 452 Kč
5 040 Kč
5 450 Kč
9 885 Kč
10 900 Kč
23 968 Kč
27 250 Kč

Plán předplatného

Stahování fotografií a vektorových ilustrací pouze se Standardní nebo Redakční licencí. Uvedené ceny jsou bez DPH.

12,67/Fotografie
1 Měsíc
1 Rok - ušetříte o 23 % více!
denní limit stahování 5 snímků
1 900 Kč
žádný denní limit stahování
3 500 Kč
žádný denní limit stahování
4 800 Kč

Často kladené otázky

Jak mohu získat českou fakturu?

Pokud nákup uhradíte bankovním převodem nebo kreditní kartou přes české zastoupení fotobanky 123RF, tzn. na stránce www.123rf.cz/cenik. V tomto případě vám zašleme nejprve zálohovou fakturu k úhradě a následně daňový doklad s DHP.

Jaký je rozdíl mezi kredity a plánem předplatného?

Kredity mohou být využity kdykoli během jednoho roku od data pořízení k nákupu veškerého obsahu na 123RF - fotografie, vektorové ilustrace, krátká videa & audio soubory. Mohou být také využity k nákupu všech licencí.

Jestliže však potřebujete stálý přísun fotografií a stačí vám Standardní licence nebo Editoriální licence, doporučujeme vám zakoupit si balíček s předplatným. Tyto plány vám umožní snímky pořídit ve velikosti S až XL v JPG nebo EPS formátu.

Jak mohu využít snímky se Standardní licencí a kdy již potřebuji Rozšířenou licenci?

Standardní licence vás opravňuje k použití obsahu ve všech vašich osobních, komerčních a reklamních projektech. Jestliže potřebujete právo k dalšímu prodeji produktu, který zahrnuje obsah z 123RF, nebo jste v případě redakčního využití překročili 500 000 kopií, je nutné soubor pořídit s Rozšířenou licencí.

Bližší informace naleznete zde.

Mohu zrušit automatické obnovení u mého předplatného?

Ano, můžete. Stačí jen jít do vašeho účtu a pod kolonkou 'Můj zakoupený program / Faktury' deaktivujte automatické obnovení. Jestliže čerpáte plán předplatného na splátky, automatické obnovení se projeví až po uskutečnění poslední platby.